На Донеччині за місяць повернули світло 765 тисячам родин, зараз без електроенергії 325 населенних пунктів

Дата: 04.07.2022 16:27

Минулого місяця аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково відновили електропостачання у 605 населених пунктах Донецької області. Знову зі світлом – 765 633 родини, повідомляють у ДТЕК. Значна частка відключень пов’язана із пошкодженням через бойові дії ліній та обладнання НЕК «Укренерго», що призвело до знеструмлення півночі Донецької області. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі спільно з НЕК заживили понад 300 тисяч клієнтів на півночі області на час ремонту обладнання. У тому числі за минулий тиждень заживлені домівки 90 123 родин у 97 населених пунктах Донецької області.

Без світла наразі залишаються 325 населених пункти Донецької області. Найскладніші напрямки – Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський, констатується у повідомленні. Енергетики чекають на дозвіл, щоб розпочати ремонти.