Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з Днем Національної поліції України

Дата: 04.07.2022 11:12

Шановні працівники поліції!

Вітаю вас з професійним святом –

Днем Національної поліції України!

Кожен день, виявляючи мужність і витримку, ви охороняєте спокій та життя наших громадян, стоїте на варті правопорядку. В умовах воєнного  стану під час збройної агресії рф ви демонструєте високий професіоналізм, відданість Присязі та обраній справі, не шкодуючи сил і здоров'я, нерідко ризикуючи власним життям заради наших громадян.

Вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою життя. Глибока пошана і щира вдячність вам за службу та відданість українському народові.

У день вашого професійного свята бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, мирного неба, щастя, добра і світлих життєвих обріїв, а в роботі – успішного виконання поставлених завдань, реалізації планів у вашій професійній діяльності задля скорішої перемоги над ворогом.

Україна обов’язково переможе, і на нашу благословенну землю прийде мир!

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації,