ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ! ЗМІНИ ДО КОМЕНДАНТСЬКОЇ ГОДИНИ!

Дата: 03.07.2022 09:40

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України,
на виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації від 02 липня
2022 року № 324/5-22 «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації від         21 травня 2022 року № 251/5-22» головою Бахмутської райдержадміністрації, начальником районної військової адміністрації видано розпорядження від        02 липня 2022 року № 87 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації від             27 лютого 2022 року № 37».

Згідно з вищезазначеним розпорядженням на території Бахмутського району Донецької області комендантська година та спеціальний режим світломаскування діятимуть з 04 липня  2022 року з 22 години 00 хвилин до 04 години 00 хвилин наступної доби до припинення або скасування воєнного стану в Україні.

Будьте відповідальні та не порушуйте встановлених норм!

Під час комендантської години дотримуйтесь правил світломаскування, зашторюйте вікна, вимикайте світло.

Бережіть життя своє та близьких людей!