Службовці Бахмутської райдержадміністрації, районної військової адміністрації нагороджені відзнаками Донецької ОВА

Дата: 28.06.2022 14:57

28 червня делегація Бахмутської РДА на чолі з головою Бахмутської райдержадміністрації, начальником районної військової адміністрації Сергієм Кальяном узяла участь у зборах, присвячених Дню Конституції України.

Збори відкрив голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Павло Кириленко, який привітав присутніх з державним святом і з нагоди Дня Конституції України нагородив відзнаками Донецької ОВА службовців військових адміністрацій області: Знаками пошани, Почесними грамотами і Подяками.

За сумлінну і плідну працю, вагому допомогу в організації евакуації населення, доставку гуманітарних вантажів для мешканців Бахмутського району і внутрішньо переміщених осіб, патріотизм і з нагоди 26-ї річниці Конституції України службовцям Бахмутської райдержадміністрації, районної військової адміністрації вручені нагороди: відзнака «Знак пошани» і чотирьом працівникам – Почесна грамота Донецької ОВА.