A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Працівники підприємств та потерпілі на виробництві Донецької області можуть отримати реабілітацію та лікування в санаторно-курортних закладах України

Дата: 28.06.2022 13:44
Кількість переглядів: 135

Фото без опису

 

Фонд соціального страхування України з червня відновив направлення застрахованих осіб та потерпілих на виробництві на реабілітаційне та санаторно-курортне лікування на базі санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду, яке через повномасштабне вторгнення росії було вимушено призупинено. 

Вчасне відновне лікування на базі реабілітаційних відділень санаторнокурортних закладів є запорукою швидшого відновлення після інсультів, інфарктів, операцій та інших важких станів. У чисельних випадках курс реабілітації дозволяє уникнути настання первинної інвалідності, а санаторнокурортне лікування дозволяє потерпілим на виробництві не допустити погіршення стану та оздоровити організм. 

Фонд соціального страхування України фінансує повний курс проходження медичної реабілітації за широким спектром профілів, зокрема, за профілем нейрореабілітації, м’язово-скелетної реабілітації, кардіопульмонарної реабілітації, при порушенні перебігу вагітності та ін. 

Направлення на реабілітаційне лікування за кошти Фонду здійснює лікар стаціонарного відділення лікарні, де застрахована особа проходить курс лікування на підставі тристороннього договору між застрахованою особою, лікувальним та санаторно-курортним закладами. 

Дотримання всіма сторонами оздоровчого процесу основних заходів цивільного захисту в умовах воєнного стану, підвищених вимог щодо безпеки перебування та лікування застрахованих осіб і потерпілих є обов’язковими. 

Тому укладення тристоронніх договорів можливе лише із санаторнокурортними закладами, які не входять до переліку територіальних громад, що знаходяться в районі проведення воєнних (бойових) дій. Також направлення не відбувається до закладів, що перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні). Відповідні території визначаються наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25.04.2022 № 75, який постійно оновлюється. 

Більш детальну інформацію щодо направлення на реабілітаційне та санаторно-курортне лікування працівники підприємств та потерпілі на виробництві області можуть отримати за телефонами гарячих ліній відділень управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора