Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2022 09:20

Дорогі земляки!

Вітаю вас з державним святом –

Днем Конституції України!

Сьогодні ми відзначаємо одне з головних державних свят – День Конституції України.

26 років тому Верховна Рада прийняла Основний Закон, який визначив правовий та соціальний вектор розвитку України, став фундаментом для будівництва сильної європейської країни з надійним захистом прав і свобод її громадян.

Прийняття Конституції України 28 червня 1996 року стало відправною точкою на шляху побудови сильної, демократичної, незалежної, правової держави.

Ми також повинні пам’ятати, що держава – це український народ, це ми з вами. Від нашої щоденної злагодженої та самовідданої праці, особливо зараз, в умовах воєнного стану, залежить не лише сьогодення, але й майбутнє України.

Дорогі земляки! Щиро бажаю всім вам доброго здоров’я та сил, добробуту і затишку у ваших оселях, успіхів і нових досягнень у професійній діяльності задля зміцнення та процвітання нашої держави.

Зичу вам миру, добра і щастя!

Разом працюємо та робимо все для перемоги!

Україна обов’язково переможе, і на нашій благословенній землі запанує мир!

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації,

начальник районної військової адміністрації                        Сергій КАЛЬЯН