Бахмутське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області інформує!

Дата: 10.06.2022 14:52

Бахмутське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області (надалі - Бахмутське відділення), яке розташоване м. Дніпро, на підставі Закону України від 23 вересня 1999 року № 1105-XIV «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» забезпечує фінансування страхових виплат у зв'язку з нещасним випадком на виробництві та у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності.

Так, з початку війни і до цього часу Бахмутським відділення безперебійно проводяться регресні виплати через банківські установи та відділення «Укрпошти». Також проводиться фінансування виплат, пов'язаних з тимчасовою втратою працездатності, тобто лікарняних листків.

Нажаль, на даний час є заборгованість по всій Україні щодо виплати лікарняних. Проте, на сьогоднішній день проведено фінансування роботодавців, які зверталися до органів Фонду до 05.04.2022 року.

На даний час визначено механізм виплати лікарняних особам, які виїхали з Донецької області у зв'язку з активними бойовими діями на територію підконтрольну українській владі, а підприємства на яких вони працювали - ні. Такі особи можуть звернутися безпосередньо до будь - яких відділень управління Фонду України і нами буде проведено фінансування та виплата коштів за лікарняними.

Бахмутське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області повідомляє, що всі відділення управління у містах та районах Донецької області продовжують виконувати статутні обов'язки в повному обсязі, а Бахмутське відділення здійснює свою діяльність за постійною адресою у м.Дніпро.

Номера телефонів «гарячої лінії» за якими громадяни України (потерпілі на виробництві та / або застраховані особи, тощо) зможуть одержати актуальну інформацію чи роз'яснення з питань:

• надання страхових виплат +38(050)285-47-00
  • медичні та соціальні послуги +38(050)754-39-73; +38(050)884-18-75
  • оплата листків непрацездатності +38(095)125-91-49; +38(095)687-76-15
  • облік та перевірка страхувальників +38(095)306-34-42
  • нещасні випадки на виробництві або професійні захворювання:

+38(050)210-13-32

•  Гаряча лінія Бахмутського міського відділення +8(066)555-04-92