Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з Днем батька

Дата: 19.06.2022 12:06

Сьогодні День батька — щорічне свято на честь татусів!

Роль батька у вихованні дітей не менш важлива, ніж материнська, адже кожна дитина потребує гармонійного розвитку, який може отримати лише за участю обох батьків у вихованні.

Мужність і сила батьківського характеру вчить дітей долати труднощі, спонукає перемагати, виховує волю. Могутню виховну силу мають сімейні традиції, і де, як не в повноцінній сім’ї, можна відчути їхній вплив.

Шановні чоловіки, прийміть вітання з Днем батька і щирі побажання здоров’я, родинного щастя, благополуччя та успіхів у професійній діяльності.

Нехай ваші діти зростають під мирним небом, в любові й злагоді та  мають гідний батьківський приклад для  наслідування у житті!

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації,