Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з Днем фермера

Дата: 19.06.2022 11:04

Шановні фермери Бахмутського району!

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом –

Днем фермера!

Відзначення цього дня завжди було важливою подією для нашого району, адже сільське господарство є важливою складовою його економіки.

Війна внесла свої корективи і труднощі в життя аграріїв, сільгоспвиробників. Сьогодні, в умовах воєнного стану, ваша робота вимагає особливої самовіддачі та мужності.

Прийміть слова щирої подяки за вашу напружену працю,  вагомий внесок у розвиток економіки Бахмутського району і країни в цілому.

У день вашого професійного зичу вам міцного здоров’я та сил, родинного щастя, прихильності долі та довгих років мирної праці на рідній землі.

З повагою та вдячністю,

голова Бахмутської райдержадміністрації,