На Донеччині відновлено електропостачання 13 населених пунктів, знеструмлених через обстріли

Дата: 10.06.2022 13:26

Аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі протягом доби змогли повністю чи частково відновити електроживлення 13 населених пунктів, знеструмлених через постійні обстріли.

За 9 червня енергетикам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відремонтувати обладнання та заживити лінії у 13 населених пунктах Донеччини, що страждають від постійних обстрілів. Із них менше ніж за добу відновлене електропостачання 11 населених пунктів Краматорського, Покровського та Бахмутського району. У тому числі на Торецькому та Мар’їнському напрямках, де через обстріли громади постійно страждають від знеструмлень.

Зі світлом знову 12 408 родин на Донеччині.

Наразі без світла через бойові дії лишаються 325 населених пунктів Донецької області. Найскладнішими напрямками лишаються Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський та Великоновосілківський. У значній частині цих населених пунктів енергетики не мають змоги провести ремонти та чекають на дозвіл від Збройних сил України.

За матеріалами відділу з комунікацій ДТЕК Донецькі електромережі