Фахівці енергокомпанії відновили електропостачання ще у 14 населених пунктах Донеччини

Дата: 06.06.2022 20:46

Аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі з 30 травня по 5 червня вдалося виконати ремонти на обладнання та лініях у 122 населених пунктах Донецької області, знеструмлених через активні бойові дії.

Зокрема за вчора фахівці енергокомпанії відремонтували обладнання та лінії у 14 населених пунктах та повернули електроживлення у домівки 14 073 родин у Покровському, Бахмутському та Краматорському районах. Найбільше – у Покровському та Бахмутському.

Поки що без світла залишаються мешканці 323 населених пунктів Донецької області. Найскладніші напрямки – Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський та Великоновосілківський.

Активні бойові дії на півночі Донецької області призводять до масштабних пошкоджень електрообладнання та ліній електропередач. Фахівці компанії чекають на дозвіл від Збройних сил України, щоби проводити ремонти.

За матеріалами відділу з комунікацій ДТЕК Донецькі електромережі