A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Фонд державного майна України: відновлена Програма оренди державного майна на пільгових умовах

Дата: 06.06.2022 14:43
Кількість переглядів: 159

Фото без опису

В Україні почала діяти постанова, яка дозволяє орендувати державне майно за спрощеною процедурою та на пільгових умовах під час воєнного стану, повідомляє Фонд Держмайна.

 

Також орендарям надано знижки, розмір яких встановлено в залежності від регіону:

? в областях, де тривають бойові дії та відсутній доступ до державних реєстрів, –  повне звільнення від орендної плати до кінця 2022 року або до завершення воєнного стану, плюс 3 місяці; також 100% знижка встановлена орендарям, які пішли на військову службу з початку воєнного стану.

? в областях, які постраждали від війни та є загроза військових дій, –  звільнення від оплати до 30 вересня.

? в областях, де відбувалися військові дії – звільнення від орендної плати до 30 травня.

? в усіх інших областях орендарі об’єктів держмайна отримують знижку 50%, а орендарі єдиних майнових комплексів сплачуватимуть на 25% менше.

Також пільги на орендну плату отримав бізнес, який орендує майно для релокації;  такі орендарі сплачуватимуть 1 грн. за 1 кв.м протягом перших 6 місяців оренди.

 

«Робота бізнесу під час війни є важливою для економіки. Ми даємо підприємцям можливість орендувати приміщення для виробництва чи розміщення офісу. Знижки отримають орендарі на всій території України, вони діють від початку запровадження воєнного стану», – зазначила в.о. голови ФДМУ Ольга Батова.

 

Якщо оплата без урахування знижок та звільнення від сплати орендної плати надійшла під час воєнного стану – надлишково сплачені кошти будуть зараховані в майбутні періоди, після завершення дії знижок.

 

Вся інформація щодо нового порядку оренди на час дії воєнного стану, а також щодо доступних для оренди об’єктів державного майна, наявна на сайті orenda.gov.ua


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора