A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Росіяни знищили Всіхсвятський скит Святогірської лаври

Дата: 04.06.2022 18:00
Кількість переглядів: 119

Святогірська лавра знову під російським вогнем — сьогодні росіяни знищили Всіхсвятський скит Святогірської лаври. Про це начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.

Цьому скиту понад сто років. Він був освячений у 1912-му. Його вже руйнували за часів комуністичного тоталітарного режиму.

«Росіяни нищать все, до чого можуть дотягнутися, незважаючи на жодні культурні зв'язки. Святогірська лавра, що перебуває в канонічній єдності з московським патріархатом, вже не вперше під обстрілом: раніше росіяни вже вбили чотирьох служителів лаври та тяжко поранили ще чотирьох. Все це робиться зі схвалення московського патріарха Кирила та російського народу», - зазначив очільник області.

Він наголосив, що знищити українську культуру — це стратегічна мета росіян, і лише спільними зусиллями всього цивілізованого світу їх можна зупинити.

«Росія має бути виключена з ЮНЕСКО та всіх культурних організацій, російські діячі мають стати нерукоподатними у всьому світі. Від цього залежить порятунок тисячолітньої культурної спадщини», - написав Павло Кириленко.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора