Україна – єдина! Схід і Захід разом у найважчі часи!
Від імені мешканців Бахмутського району висловлюємо вдячність керівництву та особовому складу 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України за допомогу в евакуації мирного населення регіону та виведення з-під обстрілів критично важливої техніки.
Завдяки сміливим і професійним діям військовослужбовців бригади вдалось евакуювати 30 мешканців нашого району з території, яку постійно бомбардував ворог. Крім цього, в результаті спланованої операції було виведено з-під зони ураження 5 одиниць техніки, що належить ДП «Артемсіль».
В умовах, коли ворог цілеспрямовано знищує українську економіку, завдаючи ударів по об'єктам інфраструктури, ця допомога є особливо цінною. Впевнені, ці дії допоможуть швидко відновити діяльність підприємства одразу після перемоги України та припинення обстрілів.
Однак особливою цінністю для української держави є громадяни. І їх порятунок від загрози потрапляння під ворожі обстріли – найвищий прояв турботи про мирне населення в час війни.
Наша співпраця – черговий доказ того, що Україна – єдина, а Схід і Захід разом навіть у найважчі часи!