Аварійно-ремонтні бригади відновили електропостачання у 22 населених пунктах Донецької області

Дата: 02.06.2022 17:21

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі за 1 червня повністю чи частково відновили електропостачання у 22 населених пунктах Донецької області.

Знову з електроживленням домівки 12 332 родин у Краматорському, Бахмутському та Покровському районах.

Ситуація в області ускладнюється. Через російські обстріли без світла залишаються 342 населених пункти Донецької області. Найскладніші напрямки – Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський та Великоновосілківський. Активні бойові дії призводять до постійних пошкоджень обладнання та ліній електропередач. Фахівці компанії чекають на дозвіл від Збройних сил України, щоби проводити ремонти.

За матеріалами відділу з комунікацій ДТЕК Донецькі електромережі