Ситуація з витоком аміаку у Бахмутському районі: абсолютна більшість населених пунктів - поза межею зони ураження

Дата: 31.05.2022 11:04

Абсолютна більшість населених пунктів Бахмутського району, в тому числі й Бахмут, знаходиться поза межею зони ураження, для них немає загрози через ситуацію із витоком аміаку. Про це начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.

«Станом на ранок 31 травня єдине місце, звідки надходить інформація про запах аміаку, – це село Травневе, що розташоване у зоні активних бойових дій. Там мешкають 35 людей», - написав очільник області.

Рятувальники ДСНС цілодобово моніторять ситуацію і в разі її погіршення 9 автоцистерн та 45 фахівців готові в будь-який момент вирушити на ліквідацію наслідків аварії. Зараз ситуація під контролем.

Нагадаємо, 30 травня у Бахмутському районі внаслідок бойових дій було пошкоджено герметичність гілки аміакопроводу «Тольятті – Одеса».