Фахівці за добу повністю чи частково відновили електропостачання для жителів 8 населених пунктів Донеччини

Дата: 27.05.2022 19:17

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі попри активні бойові дії у Донецькій області змогли 26 травня повністю чи частково відновили електропостачання для жителів 8 населених пунктів.

Знову зі світлом 1 746 родин у Бахмутському, Покровському та Краматорському районах.

На сьогодні залишаються без електропостачання через обстріли 311 населених пунктів Донецької області. Найскладніші напрямки – Лиманський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський та Великоновосілківський.

Через активні бойові дії та постійні обстріли тут регулярно пошкоджуються лінії електропередач. Фахівці компанії чекають на дозвіл від Збройних сил України, щоби проводити ремонти.

За матеріалами відділу з комунікацій ДТЕК Донецькі електромережі