A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Працевлаштування внутрішньо переміщених осіб залишається одним з найгостріших питань служби зайнятості Донеччини

Дата: 27.05.2022 11:52
Кількість переглядів: 261

Фото без опису

Наразі, від цієї категорії громадян до фахівців центрів зайнятості поступають багато питань. Особливо від тих, у кого не розірвані трудові відносини. Чи може ВПО працевлаштуватися за сумісництвом, якщо на основному місці роботи оформлено простій? Чи можна при цьому працювати повний робочий час, а не на 0,5 ставки?

Відповіді на ці питання надає Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці. Згідно з нормами постанови КМУ від 4 березня 2015 р. № 81 на період проведення антитерористичної операції положення пунктів 2-4 постанови КМУ від 3 квітня 1993 р. №245 щодо тривалості роботи за сумісництвом заборони не застосовуються до працівників державних підприємств, установ і організацій, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції.

Тобто, на час дії воєнного стану для вимушених переселенців скасовано обмеження для роботи за сумісництвом, які стосуються часу тривалості роботи. Працівника можна оформити не лише на 0,5 ставки, але й на більшу тривалість робочого часу, в тому числі і на повний робочий день.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора