На Донеччині відновлено електропостачання 14 населених пунктів

Дата: 26.05.2022 12:54

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі за 25 травня змогли повністю чи частково повернути електроживлення до 14 населених пунктів Донецької області.

Електропостачання відновлене для 33 551 родини у Краматорському, Бахмутському, Покровському та Волноваському районах. Левова частка відновлень – у Краматорському районі.

Наразі через бойові дії лишаються без електроживлення 311 населених пунктів Донецької області. Найскладнішими напрямками лишаються Лиманський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський та Великоновосілківський. Через активні бойові дії та постійні обстріли тут регулярно пошкоджуються лінії електропередач. Фахівці компанії чекають на дозвіл від Збройних сил України, щоб проводити ремонти.

За матеріалами відділу з комунікацій ДТЕК Донецькі електромережі