Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з нагоди Дня Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України

Дата: 25.05.2022 08:00

25 травня – День Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

Запровадження в 2021 році цього професійного свята на офіційному рівні є підтримкою особового складу, ветеранів підрозділів урядового зв'язку та сприяє консолідації особового складу Держспецзв'язку навколо ідеї національної безпеки.

Шановні працівники Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України! Вітаю вас із професійним святом!

Велика повага і вдячність вам за захист інформаційного простору Української держави та безпеки стратегічних комунікацій.

Щиро бажаю вам сил і наснаги для успішного виконання поставлених завдань, Перемоги над ворогом і довгих років мирного щасливого життя на благословенній українській землі.

Голова Бахмутської райдержадміністрації,

начальник районної військової адміністрації Сергій КАЛЬЯН