Аварійно-ремонтні бригади за добу повернули світло у домівки 1 195 родин у Покровському та Бахмутському районах

Дата: 24.05.2022 17:17

Аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі за 23 травня повністю чи частково відновили електропостачання 2 населених пунктів Донецької області.

Протягом доби енергетики змогли повернути світло у домівки 1 195 родин у Покровському та Бахмутському районах.

Наразі без електропостачання лишаються 299 населених пунктів області. Найскладнішими напрямками лишаються Лиманський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський та Великоновосілківський. Через активні бойові дії тут постійно пошкоджується електрообладнання та лінії електропередач. Фахівці компанії чекають на дозвіл від Збройних сил України, щоби проводити ремонти.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 90 добу та роблять все можливе, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів, які постраждали через бойові дії.

За матеріалами відділу з комунікацій ДТЕК Донецькі електромережі