A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

ПРО ОСОБЛИВОСТІ ВИПЛАТИ ПЕНСІЙ НА ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Дата: 24.05.2022 10:32
Кількість переглядів: 199

Фото без опису

Виплата пенсій Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області здійснюється за графіком у встановлені для кожного пенсіонера дати шляхом перерахування коштів через банківські установи та на поштові відділення.

Мешканцям окупованих територій з 24 лютого 2022 року пенсії продовжують виплачуватись.

При цьому, для одержувачів пенсій через банківські установи порядок отримання не змінився – гроші продовжують зараховуватись на банківські картки.

А для пенсіонерів, які отримували пенсії за місцем проживання і залишилися на територіях, які окуповані, де ведуться активні бойові дії, через що Укрпошта не має фізичної можливості доставляти туди готівку, діє наступний механізм отримання пенсії.

При переміщенні на підконтрольну територію України (якщо є така можливість) звернутися до будь-якого відділення Ощадбанку та отримати пенсію без відкриття рахунку при наявності паспорту та ідентифікаційного коду або звернутися до найближчого поштового відділення Укрпошти та оформити переадресацію пенсійної виплати за новою адресою.

Крім цього, можна змінити спосіб виплати пенсії, тобто перевести пенсію з поштового відділення на банківську установу онлайн за допомогою вебпорталу Пенсійного фонду України https://cutt.ly/XFTETjc, https://cutt.ly/GGxU5dY .

Навіть якщо пенсія не буде знята або не отримана, то вся сума пенсії накопичується та буде виплачена за весь період після деокупації відповідного населеного пункту.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора