За добу енергетики відновили електроживлення у 5 знеструмлених через обстріли населених пунктах на Донеччині

Дата: 22.05.2022 16:10

Спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі протягом доби повністю чи частково повернули електроживлення жителям 5 населених пунктів Донецької області.

Знову отримують електропостачання 6 094 родини у Бахмутському та Краматорському районах. Левова частка – в Бахмутському районі.

Активні бойові дії в Донецькій області тривають. Масовані обстріли російськими військами практично з усіх видів озброєнь продовжують руйнувати енергоінфраструктуру області. Наразі залишаються без світла мешканці 281 населеного пункту Донецької області. Найскладніші напрямки – Лиманський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський та Великоновосілківський. Фахівці компанії чекають на дозвіл від Збройних сил України, щоб проводити ремонти.

За матеріалами відділу з комунікацій ДТЕК Донецькі електромережі