Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з Днем банківських працівників України

Дата: 20.05.2022 13:22

Шановні працівники банківських установ!

Вітаю вас із професійним святом –

Днем банківських працівників України!

Від розвиненої та стабільно працюючої банківської системи залежить економічний розвиток нашої держави, матеріальний добробут кожного її громадянина, кожної родини.

В умовах воєнного стану завдяки вашому високому професіоналізму, відповідальному ставленню до обраної справи в країні стабільно функціонує фінансова сфера і створені сприятливі умови для виконання державою своїх  зобов’язань перед громадянами.

Бажаю всім працівникам банківського сектору міцного здоров’я, родинного щастя, довгих років життя в мирі та злагоді.

Усі разом працюємо на благо України та наближаємо перемогу!

Зі святом!

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації,

начальник районної військової адміністрації                                 Сергій КАЛЬЯН