Аварійно-відновлювальні бригади за добу повністю чи частково повернули електропостачання 8 населених пунктів Донеччини

Дата: 20.05.2022 10:20

Аварійно-відновлювальні бригади  ДТЕК Донецькі електромережі  за добу повністю чи частково відновили електропостачання для жителів 8 населених пунктів Донецької області.

Знову з електроживленням – 1 943 родини у Бахмутському, Покровському та Краматорському районах. Найбільше відновлень – в Покровському районі.

Без електропостачання – мешканці 277 населених пунктів Донецької області. Найскладнішими напрямками лишаються Лиманський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський та Великоновосілківський. Через тривалі та масовані обстріли тут постійно пошкоджуються лінії електрообладнання. Фахівці компанії чекають на дозвіл від Збройних сил України, щоби проводити ремонти.