Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації із Всесвітнім Днем вишиванки

Дата: 19.05.2022 11:34

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас із Всесвітнім Днем вишиванки!

Вишиванка – етнічна спадщина нашого народу, що символізує його духовне багатство та нерозривний зв'язок поколінь. У вишитих орнаментах можна роздивитися відбитки історії країни, а дехто може побачити історію свого роду.

Здавна вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Українська вишиванка є символом краси, міцного здоров’я, родинної пам’яті, вірності та любові в сім’ї.

Під час війни з російськими окупантами за свободу нашого народу, за українську землю цей день набуває особливого сенсу. Він ще раз стверджує, що українці – вільний народ, що Україна – незалежна держава.

Сьогодні українці та громадяни інших країн по всьому світі одягають вишиті сорочки на знак солідарності з Україною та підтримки в боротьбі з агресором.

Дорогі земляки, одягайте свої вишиванки і гордіться, що ви українці!

Ворогу не зламати нашу силу волі, не знищити нашу історію та культуру. Наша віра в перемогу непохитна!

Перемога обов’язково буде за Україною!

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації,

начальник районної військової адміністрації                              Сергій КАЛЬЯН