Мешканці Бахмутського району отримали гуманітарну допомогу від громадських організацій «СПІЛКА УЧАСНИКІВ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО» і «ХЕЛП ПІПЛ»
Бахмутська райдержадміністрація у співпраці з громадськими і благодійними організаціями вирішує гуманітарні питання у громадах Бахмутського району, що потерпають від обстрілів російських окупантів.
На сьогоднішній день складна гуманітарна ситуація в населених пунктах Сіверської та Званівської громад. У м. Сіверськ і селах внаслідок ворожих обстрілів пошкоджені життєво важливі комунікації, у зв’язку з чим відсутні вода, газ, електрика, а також телефонний зв'язок, Інтернет.
При сприянні голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації Сергія Кальяна мешканці Званівської та Сіверської громад отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування та медикаментів від львівської ГО «СПІЛКА УЧАСНИКІВ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО» і ГО «ХЕЛП ПІПЛ».
Висловлюємо глибоку вдячність команді ГО «ХЕЛП ПІПЛ» на чолі з її керівником Олексієм Вороніним і представникам ГО «СПІЛКА УЧАСНИКІВ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО» Ірині та Оксані Гаврилів за надання гуманітарної допомоги мешканцям Бахмутського району.