Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з Міжнародним днем сім’ї

Дата: 15.05.2022 14:00

Шановні мешканці Бахмутського району!

Вітаю вас з Міжнародним днем сім’ї!

Цей день було запроваджено 20 вересня 1993 року відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН  і святкується щороку 15 травня.

Міжнародний день сім’ї –  особливе свято, сповнене щирих почуттів,  глибокої вдячності та поваги до батьків, любові до дітей. Сім'я – найцінніший скарб, який  в житті може мати людина. Її не замінять  ніяка успішна кар'єра, досягнення та статки.

Сім'я була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації, бо саме тут дитині з народження прищеплюються доброта, милосердя, порядність, любов до рідних і близьких, любов до Батьківщини.

Тож бережімо наші родини, наших батьків від недоброго слова і негарного вчинку.

Нехай мрії тих, хто тільки планує створити сім’ю, справдяться міцним і щасливим поєднанням споріднених душ.

Бажаю всім родинам міцного здоров’я, миру, щастя, добра і благополуччя на довгі літа! Нехай ваші серця завжди будуть зігріті теплом щирої любові та взаєморозуміння!

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації,