Оголошено конкурс ініціатив на підтримку діяльності Рад ВПО у рамках програми СИЛА (Єднання через спільні дії молоді)

Дата: 12.05.2022 19:58

Спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі протягом доби вдалося відремонтувати обладнання у 7 населених пунктах Донецької області.

Таким чином вдалося відновити світло для 5 118 родин у Покровському, Волноваському, Краматорському, найбільше – у Бахмутському районах.

Активні бойові дії в регіоні тривають. Через що без світла залишаються мешканці 263 населених пунктів Донецької області. Найскладніші напрямки – Лиманський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський та Великоновосілківський.

Через постійні обстріли тут пошкоджується електрообладнання та лінії електропередач. Фахівці компанії чекають на дозвіл від Збройних сил України для того, аби проводити ремонти.