ВІТАННЯ ГОЛОВИ БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, НАЧАЛЬНИКА РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ
Щиро вітаю медичних сестер з професійним святом – Міжнародним Днем медичної сестри. У всі часи медичні сестри є зосередженням милосердя, їх так і називають – сестри милосердя. І, мабуть, не випадково, що важка місія медичної сестри здебільшого лягає на тендітні жіночі плечі. Бо саме жіноче чутливе серце, добрі руки та велике терпіння так необхідні у цій професії.
Від усього серця дякую Вам за самовіддану працю і бажаю Вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, миру та злагоди, успіхів у вашій благородній справі!
Хай добро, яке ви даруєте людям, повертається сторицею, а винагородою буде безмежна вдячність пацієнтів, яким ви допомогли.
Зі святом! Успіхів і натхнення Вам!
З повагою,
голова Бахмутської райдержадміністрації,
начальник районної військової адміністрації
Сергій КАЛЬЯН