ВІТАННЯ ГОЛОВИ БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, НАЧАЛЬНИКА РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

Дата: 12.05.2022 08:00

Щиро вітаю медичних сестер з професійним святом – Міжнародним Днем медичної сестри. У всі часи медичні сестри є зосередженням милосердя, їх так і називають – сестри милосердя. І, мабуть, не випадково, що важка місія медичної сестри здебільшого лягає на тендітні жіночі плечі. Бо саме жіноче чутливе серце, добрі руки та велике терпіння так необхідні у цій професії.

Від усього серця дякую Вам за самовіддану працю і бажаю Вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, миру та злагоди, успіхів у вашій благородній справі!

Хай добро, яке ви даруєте людям, повертається сторицею, а винагородою буде безмежна вдячність пацієнтів, яким ви допомогли.

Зі святом! Успіхів і натхнення Вам!

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації,