Голова Бахмутської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян узяв участь в онлайн нараді
12 травня голова Бахмутської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян разом із керівниками громад району взяв участь в онлайн нараді, що проходила під головуванням начальника Донецької обласної військової адміністрації Павла Кириленка.
В ході наради було обговорено необхідність посиленого контролю за дотриманням заборони на продаж алкогольних напоїв.
За оперативною інформацією порушення заборони на продаж алкогольних напоїв були виявлені у містах Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка, Слов'янськ, а також і у прифронтових населених пунктів області.
Павлом Кириленко було поставлено завдання у найкоротший термін відпрацювати усі торговельні точки, які були помічені у порушенні заборони. Також він зазначив, що та стресова ситуація, у якій знаходиться нині кожен, хто перебуває на території області, вживанням алкоголю може бути лише загострена та посилена. Саме тому заборона на продаж спиртного має дотримуватися неухильно.