A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Підходяща робота для безробітних в умовах воєнного стану

Дата: 10.05.2022 14:02
Кількість переглядів: 259

Відповідно до нових змін у сфері зайнятості (Закону України від 21.04.2022 № 2220-IX) безробітних та пошукачів працевлаштуватимуть за новим порядком. В умовах воєнного стану та протягом 180 календарних днів після його припинення вважається підходящою робота, яка:

1) відповідає освіті, професії (спеціальності), кваліфікації, а також набутому за період своєї трудової діяльності досвіду роботи – при цьому дана норма діє протягом 30 календарних днів з дня надання статусу зареєстрованого безробітного;

2) відповідає рівню заробітної плати залежно від тривалості безробіття – при підборі підходящої роботи враховується заробітна плата у розмірі не нижче ніж на останньому місці роботи. Норма поширюється на безробітних осіб, які перебувають у статусі протягом 30 календарних днів з дня його надання;

3) не нижче розміру мінімальної заробітної плати для роботи на умовах повного робочого часу (дня) та/або не потребує кваліфікації (спеціальності), професійної підготовки, зокрема безпосередньо на робочому місці – для осіб, які перебувають у статусі безробітного понад 30 календарних днів, в т.ч. для осіб, які не мають професії (спеціальності) і вперше шукають роботу.

Роботу можна знайти за допомогою чат-боту Донецької обласної служби зайнятості у месенджері Telegram https://bit.ly/2UnnJwh. Також на сервісі розміщені умови фінансової підтримки роботодавців та багато іншої корисної інформації.

Виникли питання – телефонуйте на «гарячі лінії» центрів зайнятості https://bit.ly/3rLgZtT або до Call-центр Донецької обласної служби зайнятості за БЕЗКОШТОВНИМ номером 0 800 33 61 67.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора