ДТЕК відновив електроживлення в оселях майже 5 тисяч клієнтів на Донеччині

Дата: 07.05.2022 22:47

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі відремонтували обладнання, постраждале через бойові дії, та заживили домівки жителів 13 населених пунктів. Зі світлом майже 5 тисяч родин. Енергокомпанія відновлює енергопостачання своїх клієнтів щойно це стає можливим.

Незважаючи на складну ситуацію в Донецькій області, спеціалісти енергокомпанії змогли повністю чи частково відновити електропостачання 13 населених пунктів. Це дозволило повернути електроживлення в оселі 4 768 родин у Бахмутському, Покровському та Краматорському районах. В останньому – найбільше.

Поки що через бойові дії без електропостачання лишаються 256 населених пунктів Донецької області.  Найбільш складні напрямками – Лиманський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький та Великоновосілківський. Через постійні обстріли тут регулярно пошкоджується енергообладнання та лінії. Фахівці компанії чекають на дозвіл від Збройних сил України для того, аби проводити ремонти ліній.

За матеріалами відділу з комунікацій ДТЕК Донецькі електромережі