Привітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з Днем піхоти

Дата: 06.05.2022 09:13

Шановні військовослужбовці!

Вітаю вас із професійним святом - Днем піхоти. Це свято мужніх та впевнених у своїй силі воїнів, які складають основу механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин та підрозділів Збройних Сил України. Саме ви першими стаєте на шляху ворога, відбиваєте його атаки та рішуче просуваєтесь назустріч небезпеці, виборюючи для нашої держави те, що належить їй по праву. І сьогодні, у день свого професійного свята, українська піхота продовжує впевнено виконувати складні завдання на лінії бойового зіткнення, дає гідну відсіч російському агресору, стримує його збройні провокації та підступні обстріли. Висловлюю щиру подяку військовослужбовцям піхотних частин та ветеранам піхоти за вірну і професійну службу народу України, за сумлінне виконання конституційного обов'язку, стійкість і героїзм, виявлені під час захисту територіальної цілісності України. Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, незламності духу, нових успіхів і перемог в ім'я Вітчизни та щасливого повернення до власних домівок! Шановні військовослужбовці, ми всі віримо вам і молимося за вас! Зі святом! Слава Україні!

З повагою,

Бахмутської райдержадміністрації,