A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі протягом доби змогли відремонтувати низку пошкоджених ліній та обладнання й повністю чи частково заживити 17 населених пунктів, знеструмлених через постійні обстріли. Таким чином в оселях 31 416 родин у Бахмутсь

Дата: 05.05.2022 15:06
Кількість переглядів: 171

Фото без опису

Донецька обласна військова адміністрація закликає мешканців Донеччини тимчасово обмежити користування власним автомобільним транспортом, щоб дати змогу в повному обсязі забезпечувати пальним тих, хто безпосередньо задіяний у захисті держави та у допомозі людям.

Російські окупаційні війська цілеспрямовано знищують інфраструктуру для виробництва, постачання і зберігання пального в Україні. Ці руйнівні дії стали причиною певного браку палива, який відчувають усі українці. 

Наразі залишився тільки один напрямок постачання з-за кордону – з Європейського Союзу.  Налагоджуються нова логістика та шляхи доставки палива. 

В умовах війни першочергово будуть забезпечуватись пальним ЗСУ, рятувальні служби, медики, поліція та всі, хто задіяний у збереженні життя і в порятунку людей. Також зусилля влади направлені на те, щоб пального вистачало для критичних галузей економіки. 

Водночас Уряд шукає баланс між інтересами трейдерів, рівнем ціни на пальне і інтересами споживачів.

Очікується, що протягом тижня-двох буде налагоджене  більш-менш стабільне  постачання за новою логістичною схемою.   

Зараз же закликаємо споживачів пального для приватного автотранспорту відповідально ставитись до споживання, за можливістю намагатися максимально користуватись громадським транспортом та утриматись від несуттєвих поїздок.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора