Обережно, міни: Мінреінтеграції закликає бути уважним на пересіченій місцевості

Дата: 04.05.2022 13:19

Прийшов травень - найтепліший місяць весни: традиційний сезон прогулянок, відвідувань заміських будинків, облагороджування квітників, роботи на городах.

Втім, цьогоріч Мінреінтеграції закликає, по можливості, утриматись від дачно-польового проведення вільного часу та бути пильними. Території заміського відкритого простору: лісових ділянок, полів, галявин - можуть бути заміновані. Це стосується також й стежок, ґрунтових доріг та мостів.

Крім цього, міни та інші нездетоновані вибухонебезпечні предмети  можна знайти і у покинутих оселях, на вулицях, дитячих майданчиках.

??Нагадуємо, що розпорядженнями обласних військових адміністрацій відвідування лісу є забороненим, оскільки це може бути небезпечним для життя.