Корисні послуги від українських мобільних операторів для українців, які опинилися за кордоном через війну

Дата: 03.05.2022 21:20

Користувачі Vodafone Ukraine можуть підключити новий безкоштовний пакет у роумінгу, сплачуючи лише свою українську абонплату.

Послуга діє у 27 країнах: Австрії, Бельгії, Болгарії, Великобританії, Греції, Данії, Естонії, Ірландії, Іспанії, Італії, Латвії, Литві, Молдові, Нідерландах, Німеччині, Норвегії, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччині, Туреччині, Угорщині, Фінляндії, Франції, Хорватії, Чехії та Швеції.

Більше про умови нового пакету та про те, як підключити послугу: https://cutt.ly/jGGMyvM

Крім того, всі абоненти Kyivstar що перебувають на території РФ та Білорусі, отримали повідомлення з контактною інформацією українських посольств та номером «гарячій лінії» МЗС України, куди можна звернутися за допомогою.