A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

П’ять найпідступніших та найнебезпечніших ворожих боєприпасів за рейтингом піротехніків ДСНС

Дата: 03.05.2022 14:45
Кількість переглядів: 178

Фото без опису

5 місце. Касетні елементи. Використовуються у боєприпасах систем залпового вогню. Мають невеликі розміри, малопомітні. Можуть одразу не вибухнути, таким чином перетворюються на міну сповільненої дії. Під час обстрілів покривають великі площі. Порада: не підходьте та не чіпайте!

4 місце. Касетні боєприпаси ПФМ (пелюстка). Непомітні, через малі розміри. Особливо небезпечні для дітей, тому що приваблюють їх незвичною формою метелика. Можуть розсіюватися ворогом на великі площі. Порада: дивіться під ноги, розкажіть про небезпеку дітям!

3 місце. Фугасні протипіхотні міни ПМН, ПМН2 натискної дії. Мають невеликі розміри. Спрацьовують, коли людина наступає на боєприпас. Порада: дивіться під ноги та не чіпайте!

2 місце. Протипіхотні міни ОЗМ 72, ПОМ 2. Встановлюються на розтяжках. Коли людина перетинає дріт, вистрибують та вибухають. Можуть встановлюватись як в житловому секторі, так і в природному ландшафті. Будьте особливо уважні та обережні в місцях, де перебував окупант та поблизу бойових дій. Помітили - викликайте піротехніків!

1 місце. Російська сучасна протипіхотна міна ПОМ 3. Дуже підступна і небезпечна, тому що має сейсмічний датчик цілі. На відстані розпізнає кроки людини, потім «вистрибує» на висоту близько одного метра та вибухає. Порада: не виходьте за межі розмінованих територій!

ДСНС застерігає: якщо ви помітили підозрілий предмет або боєприпаси, телефонуйте рятувальникам 101 або національній поліції 102.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора