Результати роботи енергетиків за квітень: повернули світло понад 250 тисячам родин Донеччини

Дата: 02.05.2022 15:59

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі за квітень повністю чи частково відновили світло для жителів понад 300 населених пунктів на Донеччині.

Активні бойові дії у квітні продовжувалися і стали основною причиною пошкоджень ліній та електричного обладнання. Минулого місяця аварійно-ремонтні бригади повністю чи частково відновили електропостачання у 329 населених пунктах Донецької області. Знову зі світлом – 261 594 родини.

Зокрема минулого тижня фахівці енергокомпанії відремонтували обладнання та підключили до електроживлення 92 166 домогосподарств у 102 населених пунктах Донецької області.

Поки що без світла лишаються 233 населених пункти на Донеччині. Найбільш складні напрямки – Лиманський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький та Великоновосілківський. Через обстріли тут регулярно пошкоджується електрообладнання та лінії електропередач. Фахівці компанії чекають на дозвіл від Збройних сил України для того, аби проводити ремонти ліній.

За матеріалами відділу з комунікацій ДТЕК Донецькі електромережі