Привітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з Міжнародним днем праці

Дата: 01.05.2022 10:53

Шановні мешканці Бахмутського району!

Під час війни в Україні Міжнародний день праці наповнюється новим змістом.

Сьогодні українська армія,  бійці тероборони, працівники всіх галузей, люди різних  професій роблять одну спільну справу – захищають Україну, її свободу, її майбутнє.

У єдності прагнень, самовідданій праці та непохитності віри у власні сили – запорука перемоги Українського народу над ворогом.

Дорогі земляки! Вітаю вас із Міжнародним днем праці!

Щиро дякую всім, військовим і цивільним, за щоденну напружену роботу, відповідальне  ставлення до покладених на вас професійних обов’язків.

Усі разом своєю працею ми наближаємо той день, коли на нашій благословенній українській землі запанує мир.

Ми обов'язково переможемо!

З повагою та вдячністю,

голова Бахмутської райдержадміністрації,

начальник районної військової адміністрації                                Сергій КАЛЬЯН