За добу ДТЕК відновив електропостачання понад 9 тисяч родин у 17 населених пунктах на Донеччині

Дата: 28.04.2022 12:48

За 27 квітня аварійно-ремонтні бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково відновити світло у  17 населених пунктах Донецької області, знеструмлених через бойові дії. Знову з електропостачанням – понад 9 тисяч родин наших клієнтів.

В Донецькій області зберігається надзвичайно складна ситуація. Активні бойові в регіоні продовжуються. Не дивлячись на це фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити електропостачання 17 населених пунктів. Це означає, що 9 403 родини у Покровському, Бахмутському, Краматорському районах знову зі світлом.

Поки що через активні бойові дії лишаються без світла 240 населених пунктів у Донецькій області.

Найбільш складні напрямки – Лиманський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький та Великоновосілківський. Через обстріли тут регулярно пошкоджується електрообладнання та лінії електропередач. Фахівці компанії чекають на дозвіл від Збройних сил України для того, аби проводити ремонти ліній.

За матеріалами відділу з комунікацій ДТЕК Донецькі електромережі