Звернення голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з нагоди Дня пам’яті Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2022 09:48

Дорогі земляки!

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії

на Чорнобильській атомній електростанції!

В історії нашого народу є дати, які пронизують серце гострим болем.

Тридцять шість років тому, 26 квітня 1986 року, над квітучою українською землею здійнявся в небо вогонь чорнобильського радіаційного вибуху.

На ліквідації аварії на 4-му реакторі ЧАЕС були задіяні понад 600 тисяч українців. Наслідки катастрофи ми відчуваємо й досі.

У 2022 році через військову агресію рф мало не повторилася трагедія світового масштабу. Сподіваємось, що прогресивне людство допоможе стримати агресора,  всі разом захистимо від  ядерної катастрофи Україну і наш спільний дім – Землю.

Нестримно спливає час, але в серцях українців і досі звучить відлуння тих трагічних подій.

Ми не маємо права забувати про самопожертву героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла, щоб захистити життя майбутніх поколінь.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять усіх, хто рятував світ від смертельної загрози, чиє життя передчасно обірвала Чорнобильська трагедія.

Всім і кожному вічна пам’ять…

Безмежна шана і доземний уклін ліквідаторам, які живуть поряд з нами.

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!

Нехай завжди вас оточують любов, увага та турбота рідних і близьких.

Бажаю вам бути про доброму здоров’ї, активного довголіття, родинної злагоди та благополуччя.

Нехай на нашій благословенній українській землі запанує мир, щоб кожен прийдешній  день дарував вам звичайні людські радощі, душевний спокій, впевненість у завтрашньому дні.

З повагою та вдячністю,

голова Бахмутської райдержадміністрації,