За 21 квітня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути світло у домівки 6,9 тисяч родин на Донеччині.

Дата: 22.04.2022 12:33

Незважаючи на активні бойові дії в регіоні, фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли за добу відновити електропостачання для жителів 16 населених пунктів у Покровському, Краматорському та Бахмутському та районах. Знову з зі світлом – 6 980 родин.

Поки що без світла – 231 населений пункт Донецької області. Найбільш складні напрямки – Лиманський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький та Великоновосілківський. Через активні бойові дії тут регулярно пошкоджується електрообладнання та лінії електропередач. Фахівці компанії чекають на дозвіл від Збройних сил України для того, аби проводити ремонти ліній.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 58 діб та роблять все можливе, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів, які постраждали через бойові дії.