Про заборону торгівлі алкогольними напоями на період дії правового режиму воєнного стану

Дата: 19.04.2022 14:01

Розпорядженням начальника штабу – першого заступника Командувача об’єднаних сил від 25.03.2022 № 62 з 25 березня цього року на території Донецької та Луганської областей на період дії правового режиму воєнного стану заборонено торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі.

Вищезазначене розпорядження було вчасно доведене до керівництва Бахмутської райдержадміністрації, районної військової адміністрації, військових адміністрацій населених пунктів, органів місцевого самоврядування та населення Бахмутського району через засоби масової інформації, в тому числі з використанням інтернет-ресурсів.

На виконання даного розпорядження у взаємодії Бахмутського районного відділу поліції ГУНП в Донецькій області, військових адміністрацій та органів місцевого самоврядування Бахмутського району було організовано заходи з контролю щодо дотримання заборони торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, проведення патрулювання на підпорядкованих територіях.

Бахмутська райдержадміністрація, районна військова адміністрація звертається до суб’єктів господарювання та мешканців Бахмутського району: з метою забезпечення громадської безпеки і порядку на території району неухильно виконуйте розпорядження начальника штабу – першого заступника Командувача об’єднаних сил про заборону торгівлі на території Донецької та Луганської областей алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі.