Бахмутський район отримав гуманітарну допомогу від львівської ГО «СПІЛКА УЧАСНИКІВ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО»

Дата: 18.04.2022 10:20

Сьогодні завдяки співпраці Бахмутської райдержадміністрації зі львівською громадською організацією «СПІЛКА УЧАСНИКІВ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО» до Бахмутського району доставлений гуманітарний вантаж для забезпечення мешканців району продуктами харчування: консерви, бутильована питна вода тощо.

Голова Бахмутської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян висловлює вдячність ГО «СПІЛКА УЧАСНИКІВ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО» та Ірині Гаврилів, волонтерам Юлії Яковенко та Костянтину Вольних і всім причетним до організації доставки гуманітарної допомоги мешканцям Бахмутського району.