A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Інформація Держспецзв'язку про роботу мобільного зв'язку, інтернету та цифрового телебачення в Україні

Дата: 07.04.2022 20:21
Кількість переглядів: 315

Фото без опису

 

Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій (НЦУ) при Державній службі спеціального зв?язку та захисту інформації України у повному обсязі забезпечує управління мережами в умовах війни.

Триває відновлення мобільного зв’язку в регіонах, де наші війська вибили окупантів. Vodafone завдяки використанню супутникових систем Starlink забезпечив часткову доступність послуг у Бородянці та селі Плахтянка. Ще в трьох населених пунктах Бучанського району відновлено зв'язок у трьох населених пунктах та покращено покриття у Бучі. Також компанія відзвітувала про відновлення зв'язку в 15 населених пунктах на Сумщині.

Водночас Lifecell відновлює зв’язок на Чернігівщині. Фахівці компанії змогли провести необхідні роботи у населених пунктах, де під час воєнних дій не було можливості дістатися до обладнання. Тож тепер мобільний інтернет та голосовий зв'язок відновлено в селі Харкове, голосовий – у селах Лавіркове та Новоселівка, мобільний інтернет – в Риботині.

Оператори готові підвищити темпи відновлення покриття у звільнених населених пунктах. Задля цього вони разом з НЦУ напрацювали план першочергових заходів із відновлення зв’язку в Київській і Чернігівській областях. Цей план буде передано представникам енергокомпаній, щоб узгодити спільні дії з відбудови інфраструктури. Адже найчастіше причиною неможливості надати українцям мобільний зв’язок є саме відсутність живлення на базових станціях.

Lifecell забезпечив ДСНС багатоканальним номером для маршрутизації дзвінків жителів Одеської області за номером 101.

Цей самий оператор передав стартові пакети з безлімітним інтернетом захисникам добровольчого формування однієї з територіальних громад. Тож тепер захисники матимуть змогу оперативно отримувати та передавати інформацію й мати постійний зв’язок із побратимами.

За розпорядженням НЦУ з метою запобігання здійснення злочинів та протидії російській агресії було заблоковано понад три десятки номерів мобільних телефонів.

Українські оператори розіслали повідомлення українцям, які через розв’язану росією війну змушені були покинути країну, повідомлення про те, як не стати жертвою торгівців людьми. Також наші земляки отримали список контактів міжнародних організацій, які допомагають протидіяти цьому ганебному явищу в різних країнах.

Фахівці Укртелекому продовжують роботу з відновлення послуг. Загальний рівень роботи районних вузлів залишається на високому рівні та сягнув 90 %. Критична інфраструктура та національна мережа Укртелекому працюють стабільно. Послуги надаються в усіх областях, крім Луганської.

Інтернет-провайдери України за добу зафіксували 128 випадків пошкодження мереж або недоступності обладнання.

Доставка сигналу українського телебачення стабільно здійснюється на більшості території України Концерном радіомовлення, радіозв?язку та телебачення, який належить до сфери управління Держспецзв?язку. Супутникове мовлення працює стабільно.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора