Майже 250 мешканців прифронтових населених пунктів Донеччини були евакуйовані у безпечне місце за два дні

Дата: 04.04.2022 21:23

Майже двісті п’ятдесят мешканців прифронтових населених пунктів у Донецькій області були евакуйовані у безпечне місце протягом 3 та 4 квітня.

Наразі у місті Покровськ триває робота обласного штабу з питань евакуації людей із зон, небезпечних для життя внаслідок військової агресії Російської Федерації.

За участю фахівців Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, департаменту освіти облдержадміністрації, Покровського педагогічного коледжу, Покровського психоневрологічного інтернату, Головного управління ДСНС України у Донецькій області та Головного управління Національної поліції в Донецькій області. 3 та 4 квітня до м. Дніпро евакуювалися 247 мешканців, з них 65 дітей, Авдіївської, Вугледарської, Великоновосілківської, Очеретинської та Новогродівської громад.

Всі переміщені зареєстровані (за згодою), отримують первинну медичну допомогу, забезпечуються харчуванням, водою, солодощами. За потреби громадянам надається допомога психолога.