Червоний Хрест України: правила на випадок, якщо діти загубилися

Дата: 01.04.2022 13:26

Наразі в країні напружена і складна ситуація. Дітям важче – вони не  усвідомлюють повністю те, що відбувається навколо, можуть бути розгубленими та наляканими. Але поки ви у безпеці й разом, навчіть дитину простим правилам дій, якщо раптом вона опиниться наодинці.

Поясніть своїй дитині, що загубивши вас в людному місці, вона повинна згадати три правила.

Перше правило:

зупинитися і кликати батьків чи інших членів родини.

Друге правило:

якщо батьки довго не повертаються чи не можуть дитину віднайти – дитина має йти до певного об’єкту, про який напередодні домовилися як про місце збору. Наприклад: як тільки ви опинилися у людному місці з дитиною, віднайдіть місце з яскравою вивіскою та покажіть його дитині, проговоріть, що це місце буде вашою точкою збору у разі, якщо ви загубите один одного.

Третє правило:

якщо про таке місці ви не домовилися й перебуваєте, наприклад на вокзалі, дитина може підійти до людини у формі з емблемою Червоного Хреста України, працівника вокзалу, поліцейського, які зможуть розмістити оголошення та допомогти дитині.

У разі необхідності Служба розшуку Червоного Хреста України може прийняти звернення від громадян за телефонами:

та e-mail rfl@redcross.org.ua.

#Мипоруч #Зниклібезвісти #ЧервонийХрест #URCS #ТЧХУ