До Бахмутського району прибув гуманітарний вантаж від Фонду Ріната Ахметова «Порятунок життів»

Дата: 31.03.2022 19:24

Бахмутська райдержадміністрація продовжує тісно співпрацювати з благодійними організаціями та фондами з метою забезпечення мешканців району продуктами харчування.

31 березня до Бахмутського району прибула перша партія гуманітарної допомоги від Фонду Ріната Ахметова «Порятунок життів» – продовольчі набори для осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Бахмутською райдержадміністрацією було організовано  розвантаження та розподіл гуманітарної допомоги. Вже сьогодні продовольчі   набори були видані Соледарській міській раді та Званівській сільській раді.

Завтра вищезазначену гуманітарну допомогу отримають всі інші громади Бахмутського району.