Громади Бахмутського району отримали гуманітарну допомогу від Донецької облдержадміністрації

Дата: 31.03.2022 17:06

30 березня завдяки співпраці Бахмутської райдержадміністрації з Донецькою облдержадміністрацією до Бахмутського району був доставлений гуманітарний вантаж для забезпечення мешканців продуктами харчування: курячі яйця, маргарин, суміші рослинних і тваринних жирів, майонез, томатна паста, подрібнений горох, кондитерські вироби, яблука, груші, солодкі газовані напої, мінеральна вода.

За координації Бахмутської райдержадміністрації було організовано  розвантаження, сортування та видачу гуманітарної допомоги місцевим радам і військовим адміністраціям Бахмутського району.

З1 березня вищезазначені продукти харчування для населення отримали Сіверська, Соледарська, Бахмутська, Часовоярська міські ради, Званівська сільська рада, Світлодарська та Торецька міські військові адміністрації.